Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Замовити дипломну роботу


Допоможемо та гарантовано доведемо до здачі роботи або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

Дипломи на замовлення

как заказать написание диплома

Що таке дипломна робота

Написання диплома – це випробування для будь-якого студента-випускника. Дипломна робота або ВКР – це випускна кваліфікаційна робота, яку студент пише і потім захищає на останньому році навчання. У диплома є кілька рис, спільних з курсовою роботою, наприклад, якщо йдеться про оформлення чи роботу з джерелами. Проте, дипломна робота – це, по суті, перше наукове дослідження студента на тему, обрану разом із керівником.

Замовити

Як замовити дипломну роботу

Працювати належить чимало, і поодинці студенту нізащо не впоратися. Для цього йому на допомогу визначають наукового керівника, який допоможе при розробці напрямів дослідження, позначення теоретичних питань, необхідних для вивчення, при розробці проекту впровадження у дипломі.

Випускник має перелопатити гору джерел, провести практичне дослідження, написати унікальний текст (і пройти анти-плагіат, що не так просто) і захиститися. Зрозуміло, що науковий керівник допомагатиме у виконанні цього нелегкого завдання, і на проект відводиться весь навчальний рік — навіть надається час на те, щоб займатися виключно ВКР – переддипломна практика завдовжки кілька тижнів. Проте, незважаючи на це, за фактом виявляється, що диплом забирає просто надмірну кількість часу. Адже практично всі студенти, особливо на останніх роках навчання, не присвячують увесь свій час навчанню. І це вже не кажучи про те, що тему дипломного проекту непросто навіть вивчити напам’ять. А вникнути в їх суть – справжнє мистецтво, особливо якщо тема вам зовсім не близька і не дуже цікава (що трапляється в переважній більшості випадків).

Де і як замовити дипломну роботу в Україні

Ми розуміємо вас, входимо у ваше становище і готові допомогти: у нас є можливість замовити дипломну роботу недорого.

Замовити диплом у нас – це означає отримати гарантовану можливість хоч трохи розслабитися, бути впевненим у успішному захисті випускної кваліфікаційної роботи вчасно та в тому, що ваші гроші не були витрачені даремно.

Наша компанія – не контора-одноденка, яка поманить низькими цінами та зникне з вашими грошима у нікуди, залишивши вас і без грошей, і без виконаної роботи. Ми – серйозна компанія, яка існує на ринку не перший день. Ми чудово уявляємо, що від нас вимагається, чого чекає клієнт і як зробити так, щоб клієнт залишився задоволеним замовленою дипломною роботою. Адже це вигідно обом сторонам.

Дипломні роботи на замовлення в Zaychka – найкраще рішення

Досі не впевнені, чи варто робити у нас замовлення? Дипломи на замовлення від нашої компанії не розчарує ні вас, ні вашого наукового керівника, адже ми доручаємо вашу роботу, як і будь-яку іншу, лише професіоналам своєї справи: людям, які чудово знаються на даній темі, викладачам вузів, а не недбайливим студентам-трієчникам.

Якщо вас все ще щось зупиняє від того, щоб зробити замовлення прямо зараз, наводимо останні докази:

  • Це не дорого. Ціна дипломної роботи на замовлення від нашої компанії не надто вдарить по студентському гаманцю. До того ж, ці витрати неодмінно окупляться, причому вже незабаром.
  • Це швидко. Що стосується часу написання роботи, можемо вас порадувати: сидіти рік як на голках і чекати, коли ж вашу роботу напишуть за вас, мучившись докорами совісті та жалем про даремно витрачені гроші і нерви, не доведеться. Робота буде готова вже найближчим часом — погодьтеся, це набагато швидше, зручніше, а головне, ефективніше, ніж писати самому та викроювати час весь навчальний рік на шкоду безлічі інших важливих справ.
  • Це просто. І не тільки тому, що за вас будуть напружуватися інші. А ще й тому, що процес оформлення замовлення на дипломну роботу простий і не відлякує потенційних клієнтів. Від вас лише потрібно заповнити нескладну форму і просто чекати, доки з вами зв’яжуться. А вже з моменту заповнення форми можна розслабитись – ви в надійних руках! Людина, яка візьметься писати вашу дипломну роботу, буде допомагати вам, коригувати її відповідно до вимог вашого наукового керівника, відповідати на всі питання, що вас цікавлять, і взагалі, не залишить вас на свавілля долі аж до самого захисту.
Замовити

Для того щоб замовити дипломну роботу, достатньо зателефонувати за нашими номерами.

ВІДГУКИ НАШИХ КЛИЄНТІВ