Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Дипломна робота з юриспруденції на замовлення


З нами ви успішно захистите дипломний проект чи повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

як замовити написання диплома

Юриспруденція – велика область знань у правовому напрямі. Закінчивши освіту на цій спеціальності, студенти отримують такі знання та навички:

 • знання існуючих правових норм, уміння вдосконалювати їх чи розробляти нові;
 • практичні та теоретичні знання у правоохоронній сфері, які допоможуть розслідувати злочини та інші порушення норм права;
 • знання норм права, їх особливостей, казусів та винятків, уміння впроваджувати ці норми у реальну діяльність та документувати процес;
 • знання правових термінів, здатність розкривати їх, пояснювати та використовувати у практичній діяльності.

На те, що студент справді має перелічені компетенції, вказує дипломна робота з юриспруденції. Це велике дослідження, підготовка якого потребує повної віддачі. У цей же час студентам потрібно готуватися до фінальних іспитів та встигати займатися підробітком.

Команда сервісу Заучка пропонує замовити дипломну роботу з юриспруденції у професійних авторів. Написанням займеться обізнаний у темі виконавець — це може бути аспірант чи викладач ВНЗ, кандидат та доктор наук, колишній успішний студент із власною практикою.

З чого складається диплом з юриспруденції

З чого складається диплом з юриспруденції Автори готують роботи комплексно – з нуля, а також займаються написанням окремих розділів. При комплексній підготовці робота складатиметься з таких структурних елементів:

 • Титульний лист та завдання до диплому, оформлені за стандартами ВНЗ.
 • Рецензія підписана викладачем іншої кафедри або керівником юридичного підприємства.
 • Інструкція до роботи, що включає її короткий огляд.
 • Зміст, що допоможе зрозуміти структуру роботи.
 • Введення містить оцінку актуальності обраної теми, підстави і фундаментальні дані для її опрацювання, значення, новизну дослідження і т.д.

Після вступу починається основна частина. Наші виконавці готують три розділи:

 1. Теоретичний – розглядаються передумови формування конкретного правового інституту, проводяться паралелі з іншими країнами, визначаються ключові поняття для теми, висловлюється думка автора з приводу спірних теоретичних положень і т.д.
 2. Практичний – проводиться глибокий аналіз актуальних нормативно-правових актів у вибраному напрямі. Наголос робиться і на українську, і на закордонну практику.
 3. Рекомендаційний – найважливіший розділ. У ньому проводиться аналіз проблем, що існують у темі дослідження, та пропонують унікальні способи їх вирішення. Рекомендації прописуються з обґрунтуванням.

Завершує роботу розділ із висновками, у якому коротко розглядаються основні положення дослідження. Після висновків автор додає оформлений за ГОСТом список літератури, а також додає додаткові матеріали — таблиці, документи тощо.

Як замовити дипломну роботу з юриспруденції

Для замовлення потрібно зареєструватися на сайті та заповнити заявку. Після заповнення заявки зв’яжеться з вами автор для уточнення деталей. Перед стартом співробітництва необхідно внести передоплату у розмірі 50% від підсумкової суми. Захисне мовлення та презентація включені у вартість.

Чому варто замовити дипломний проект з юриспруденції у Заучки

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте такі вигоди:

 • Гнучка цінова політика, орієнтована студентів з різним бюджетом.
 • Високий рівень унікальності дослідження – від 80%.
 • Оформлення відповідно до методичних рекомендацій вашого університету.
 • Безкоштовне внесення правок після консультації з дипломним керівником.
 • Повне ведення студента до дня захисту – відповіді на роботи, що виникають в ході написання, підготовка до консультацій і т.д.

Робота може бути виконана поетапно, тому вам буде зручніше узгоджувати диплом з керівником.

Вартість дипломної роботи з юриспруденції

Вартість дипломної роботи з юриспруденції Ми вже зазначили, що дотримуємось гнучкої цінової політики. Вартістьзалежить від низки факторів — складність обраної теми, термін написання та обсяг проекту. У разі потреби термінового написання підсумкова вартість збільшується вдвічі.

Замовити

ВІДГУКИ НАШИХ КЛИЄНТІВ