Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Замовити статтю


Допоможемо та гарантовано доведемо до здачі роботи або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

як замовити написання диплома

Написання наукової чи публіцистичної статті окрім відповідних знань на тему, вимагає творчий підхід до роботи та достатню кількість вільного часу. Під час підготовки матеріалу важливо розкрити тему з різних сторін, провести глибокий аналіз, правильно інтерпретувати фактичний матеріал.

Замовити

На сайті Zaychka працюють кваліфіковані автори, що спеціалізуються на різних напрямках та темах. Перед тим, як потрапити до нашої команди, виконавці складають кваліфікаційний іспит. На сайті ви можете отримати консультацію для самостійної підготовки матеріалу або замовити статтю з нуля.

Як відбувається написання статті

Виконавець обговорює тему, її специфіку та актуальність із замовником. Спільно ви поставите мету написання матеріалу, щоб автор зміг вибрати наступний формат та напрямок викладу. Щоб правильно вибрати стиль написання, визначається аудиторія, до якої звернено статтю.

Для збору джерел інформації виконавець користується закритою бібліотекою. За потреби працює з офіційними статистичними даними, архівними документами. Назва продумується наприкінці, коли матеріал зібраний, структурований та викладений.

Скільки коштує стаття на замовлення

Вартість формується індивідуально. Автор встановлює ціну, орієнтуючись на тему та бажаний обсяг матеріалу, враховує власну компетентність у вибраному напрямку. Після розміщення замовлення на сайті, ви отримаєте відгуки від авторів та зможете вибрати виконавця, який працює за відповідною вартістю.

Замовити

ВІДГУКИ НАШИХ КЛИЄНТІВ