Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Магістерська робота з права на замовлення


З нами ви успішно захистите магістерську роботу або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

як замовити написання диплома

Диплом магістра допомагає колишнім студентам влаштуватися на більш цікаві та високооплачувані посади. Для отримання відповідної кваліфікації, потрібно підготувати та захистити магістерську. На сайті Zaychka ви можете замовити магістерську дисертацію з права у професійних авторів.

Ми пропонуємо делегувати завдання виконавцям або писати дисертацію у співавторстві. У будь-якому випадку на виході замовники одержують наукове дослідження з високим рівнем новизни.

Замовити

Чому варто замовити магістерську на сайті Заучка?

  • Підбір експерта, який уже працював зі схожими темами. Дисертаційні роботи пишуть автори з відповідною кваліфікацією – доценти кафедр чи доктори наук, практикуючі спеціалісти приватних нотаріальних агенцій тощо.
  • Оформлення на вимоги ГОСТ, міністерства освіти та методичних рекомендацій ВНЗ. Навіть якщо науковий керівник зробить виправлення щодо оформлення чи змісту, автор швидко внесе зміни без доплати.
  • Комплексний підхід до співробітництва. Окрім роботи з теоретичним, практичним та аналітичним розділом, ви отримаєте додатки, роздаткові матеріали, презентацію та доповідь для виступу перед комісією.

Виконавець обов’язково враховує ваш авторський стиль, щоб готова робота не викликала сумнівів у наукового керівника, нормоконтролю та перевіряючої комісії. На сайті можна замовити термінову підготовку чи доопрацювання магістерських. Вартість термінових замовлень розраховується за підвищеними тарифами. 

Замовити

ВІДГУКИ НАШИХ КЛИЄНТІВ