Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Допомога у виконанні студентських робіт на замовлення
для будь-якого ВНЗ України


Допоможемо та гарантовано доведемо до здачі роботи або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

Пишемо дипломну роботу на «відмінно»!

Написання дипломної роботи– процес відповідальний, трудомісткий, можна сказати складний. Дипломна робота набагато об’ємніша за реферат, доповідь, курсову роботу, але менша за докторську дисертацію. Отже, що потрібно знати, щоб написати дипломну роботу на відмінно?

 1. Вибирайте тему дипломної роботи, в якій Ви впевнені, щось розумієте, і вона хоч трохи вже вивчена вченими – так буде простіше працювати.
 2. Вибирайте науковим керівником того викладача, який приділятиме час для перевірки Вашої роботи, вносити правки та пропозиції.
 3. Після того, як Ви остаточно визначилися з темою дипломної роботи та затвердили її – слід проаналізувати безліч наукової літератури, як вітчизняної, так і зарубіжної на цю тему. Це потрібно для розуміння того, наскільки ця тема є актуальною, вивченою. У дипломній роботі план найчастіше складається з трьох розділів: перший – теоретичний, другий – практичний, третій – аналіз зарубіжного досвіду та формулювання рекомендацій.
 4. Не треба боятися написання вступу до дипломної роботи – це не складно, головне зрозуміти, про що писати. А писати треба про актуальність теми дослідження, написати мету, предмет, об’єкт, завдання, методи дослідження.
 5. Перевіряйте кожну частину роботи на наявність плагіату, щоб не було проблем з унікальністю роботи.
 6. Напишіть головний текст дипломної роботи. Розділи та параграфи також перевіряйте на наявність плагіату, і давайте «чернетку» дипломної роботи науковому керівнику для своєчасної перевірки та допомоги.
 7. Після написання основної частини дипломної роботи – підсумуйте підсумки виконаної роботи, напишіть висновок. Наприкінці варто нагадати про основні поняття, з якими Ви працювали та які вивчали, коротко провести аналіз практичної частини та сформулювати власні рекомендації.
 8. Оформіть список використаної літератури та програми.
 9. Ще раз перевірте роботу на унікальність.
 10. Оформіть роботу згідно з ГОСТом.
 11. Віддавайте «чистовик» науковому керівнику для перевірки та подальшого захисту.

На цьому все. Написати дипломну роботу на “відмінно” – можливо і просто!

Інші статті з дипломних робіт:

Залишити відповідь

Your email address will not be published.