Оформляємо курсову роботу з програмування!
Написання курсової – це творча наукова робота студента. Курсові роботи пишуть з усіх предметів та спеціальностей, для оформлення курсової роботи з програмування особливих складних навичок не потрібно, якщо Ви хоч раз оформляли наукову роботу згідно з ГОСТом. Але є все ж таки відмінності.
Як оформити курсову роботу з програмування?
Насамперед, при написанні курсової роботи слід звернути увагу на ГОСТи та методичні рекомендації, які дали у Вашому ВНЗ (якщо вони є) для правильного оформлення. Вам знадобляться:
- ГОСТ 7.32-2001;
- ГОСТ 7.0.5-2008;
- ГОСТ 2.105-95.
У цих нормативних документах Ви знайдете всі вимоги, які стосуються правильного оформлення курсової роботи, в тому числі програмування.
Також потрібно оформити титульну сторінку курсової роботи з програмування.
Що потрібно вказати на титульному аркуші обов’язково?
- Назва Вашого навчального закладу без будь-яких скорочень;
- Вказати кафедру;
- Тема курсової роботи;
- Повне ПІБ студента, який виконав роботу;
- ПІБ викладача, який перевірить курсову роботу;
- Вказати рік написання роботи;
- Вказати місто.
ЗМІСТ КУРСОВОЇ РОБОТИ
Наявність змісту в курсовій роботі – обов’язкова сторінка курсової роботи, в якій написані назви розділів, параграфи, та обов’язково біля кожної назви у змісті потрібно ставити номер сторінки, де знаходиться відповідь на пункт змісту роботи.
Компоненти змісту:
Вступ;
Перший розділ;
Параграфи до першого розділу;
Другий розділ;
Параграфи до другого розділу;
Третій розділ;
Висновок;
Список використаної литературы;
Програми.
Введення, назви розділів, висновок, список літератури та програми – найчастіше потрібно писати великими літерами. Якщо розділ поділено на параграфи, варто пам’ятати про правильну нумерацію, наприклад 1.1. – що означає перший параграф першого розділу. У викладача краще уточнити, чи потрібно писати короткі висновки до кожного розділу окремо.
ОСНОВНА ЧАСТИНА ДОКЛАДУ
Основну інформацію доповіді прийнято оформляти так:
- шрифт Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал – 1,5;
- кожен розділ розпочинати з нової сторінки;
- параграфи не обов’язково розпочинати з нової сторінки;
- таблиці у роботі підписують словом «таблиця» перед таблицею, вирівнювання посередині;
- малюнки, схеми, діаграми – підписують «рис.», вирівнювання посередині, після малюнку. Курсова робота з програмування відрізняється великою кількістю малюнків, схем, діаграм, скріншотів у роботі.
БІБЛІОГРАФІЯ
Чимало важливим компонентом успішної курсової є оформлення використаних джерел. Список літератури варто оформляти за абеткою, спочатку вказуючи ПІБ автора, далі назву (книги, посібники), видавництво, рік видавництва, кількість сторінок, або оформляти за принципом появи джерела в тексті.
Recent Comments