Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Допомога у виконанні студентських робіт на замовлення
для будь-якого ВНЗ України


Допоможемо та гарантовано доведемо до здачі роботи або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

План до дипломної роботи – складаємо просто!

Кожна творча наукова робота передбачає наявність плану роботи (змісту). Але іноді скласти його – справжня проблема для студентів. Але скласти план – це дуже просто. План роботи для викладача – це опора розуміння того, наскільки Ви розкриєте тему дослідження.

Як скласти план дипломної роботи?

Після того, як Ви остаточно визначилися з темою дипломної роботи та затвердили її – слід проаналізувати безліч наукової літератури, як вітчизняної, так і зарубіжної на цю тему. Це потрібно для розуміння того, наскільки ця тема є актуальною, вивченою. У дипломній роботі план найчастіше складається з трьох розділів: перший – теоретичний, другий – практичний, третій – аналіз зарубіжного досвіду та формулювання рекомендацій.

Розглянемо структуру плану.

Вступ.

Розділ 1. Теоретичний розділ слід розділити на кілька параграфів для більш докладного опису вивчення проблеми.

Розділ 2. Практичний розділ передбачає проведення експерименту чи аналізу даних. Але в будь-якому випадку, другий розділ також слід розділити на кілька параграфів. Важливо пам’ятати про обсяг дипломної роботи – це не 25-30 сторінок, а більше, тому додавання параграфів до розділу впливатиме на ступінь вивченості Вами проблеми дослідження.

Розділ 3 передбачає аналіз закордонного досвіду у вирішенні тих чи інших проблем. Також у цьому розділі слід згадати про Ваші особисті рекомендації вирішення вивченої проблеми.

Висновок. У дипломній роботі слід робити висновки до кожного розділу окремо та написати загальний висновок наприкінці роботи.

Список використаної литературы (Бібліографія).

Програми.

Якщо у Вас виникають труднощі із самостійним написанням плану – це не біда, у цьому Вам допоможе Ваш науковий керівник, який підкаже та виправить. Не бійтеся припускатися помилок у плані – Ви зможете їх просто виправити.

Таким чином, розглянувши інформацію, яка має бути написана в дипломній роботі, Ви легко зможете скласти план для своєї роботи.

Інші статті з дипломних робіт:

Залишити відповідь

Your email address will not be published.