Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Допомога у виконанні студентських робіт на замовлення
для будь-якого ВНЗ України


Допоможемо та гарантовано доведемо до здачі роботи або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

Презентація до курсової роботи – ази успішного створення.

Щоб отримати гідну оцінку за курсову роботу, мало її просто написати – потрібно її захистити. А в цьому Вам допоможе презентація до курсової роботи, мета якої візуалізувати дослідження (графіки, діаграми, таблиці). Адже на слух досить складно сприймати, особливо коли йдеться про діаграми та графіки – це слід побачити.

Основні вимоги до презентації.

Головна вимога до презентації до курсової роботи – це обсяг, понад 15 слайдів не потрібно. Адже мета презентації наочно показати, про що йдеться в курсовій роботі.

Структура презентації до курсової роботи.

Перший слайд презентації – титульний, схожий на титульний лист найкурсовішої роботи, де варто вказати назву ВНЗ, ПІБ автора роботи, тему, рік захисту.

Далі, на другому та третьому слайдах, потрібно вказати мету, предмет, завдання дослідження, методологічна база дослідження.

Після цього – основні короткі тези зі всієї курсової роботи, краще оформляти як цитат, фактів, термінів.

Останній слайд презентації – висновок, результат проведеного дослідження.

Чого не можна допускати у презентації до курсової роботи?

Перша помилка більшості учнів – насичення слайду текстом. Краще, якщо тексту буде небагато, але насправді. Максимально – 40 слів, варто запам’ятати.

Невдало підібраний фон – також поширена помилка, найчастіше помилка білого фону. Звичайно, не варто вибирати надто яскраве тло, щоб не відволікати увагу від основного викладу роботи, але біле тло – табу, запам’ятайте.

Перенасичення слайдів – так само помилка, головне правило – один слайд – один графік або діаграма.

Поширеною помилкою є неуважність автора, коли при створенні презентації допускаються граматичні, пунктуаційні, орфографічні помилки – краще кілька разів перевірити ще раз готову презентацію.

Слід враховувати програмне забезпечення Вашого домашнього комп’ютера або ноутбука та техніки у навчальному закладі, краще заздалегідь перевірити – чи працює Ваша презентація на комп’ютері у ВНЗ, інакше хорошої оцінки Ви можете не побачити.

І головна порада, не залишайте роботу над презентацією до курсової роботи на останній день чи ніч, заздалегідь зробите роботу – більше шансів на високу оцінку викладачів.

Інші статті з курсових робіт:

Залишити відповідь

Your email address will not be published.