Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Допомога у виконанні студентських робіт на замовлення
для будь-якого ВНЗ України


Допоможемо та гарантовано доведемо до здачі роботи або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

Прості та дієві поради для написання дипломної роботи на «відмінно»!

Дипломна робота – один із видів наукових творчих робіт студентів. І через тернистий шлях його написання судилося пройти кожному. Але це зовсім не складно, дотримуючись кількох простих, але дієвих порад.

Порада №1 – Вибирайте тему дипломної роботи, в якій Ви впевнені, щось розумієте, і вона хоч трохи вже вивчена вченими – так буде простіше працювати.

Порада №2 – Після визначення теми роботи – підберіть потрібну наукову літературу, проведіть критичний аналіз, щоб зрозуміти, які питання вивчені, а які вимагають ще уваги.

Порада №3 – Складайте план роботи – і затверджуйте його з науковим керівником, тільки після схвалення плану – решта роботи.

Порада №4 – Напишіть вступ. За обсягом вступ займає приблизно 10% від усієї роботи, найчастіше це 3-5 сторінок. У вступі слід згадати про актуальність дослідження на сьогоднішній день, мета, завдання, предмет і об’єкт дослідження, методологічна основа роботи, теоретична база для дослідження, значущість роботи – наукова та практична, структура роботи. При формулюванні завдань дослідження краще використовувати слова-помічники: проаналізувати, вивчити, провести, підвести.

Порада №5 – Робота над розділами курсової роботи. Напишіть теоретичний та практичний розділи, ґрунтуючись на Вашій темі та поставленій меті дослідження.

Порада №6 – Напишіть висновок – висновки про виконану роботу під час дослідження.

Порада №7 – Напишіть список використаних джерел. Текст викладати стандартним шрифтом Times New Roman, півторний інтервал, кегль 14 (іноді 12, уточнювати в методичних рекомендаціях), абзац 1,5 см (може бути 1,25 см). Оформіть роботу згідно з ГОСТом та перевірте на наявність плагіату.

Порада №8 – Вибирайте науковим керівником того викладача, який приділятиме час для перевірки Вашої роботи, вносити правки та пропозиції. Не віддавайте роботу відразу повністю на перевірку керівнику – на це у викладача буде багато часу, краще перевіряти роботу частинами.

Прислухаючись до наших порад, проблем із написанням дипломної роботи у Вас не виникне.

Інші статті з дипломних робіт:

Залишити відповідь

Your email address will not be published.