Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Допомога у виконанні студентських робіт на замовлення
для будь-якого ВНЗ України


Допоможемо та гарантовано доведемо до здачі роботи або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

Простий шлях до написання докторської дисертації.

Докторська дисертація – наукова робота, написана кандидатом для присудження звання доктора наук. Написання докторської дисертації – і за часом, і за обсягом – процес трудомісткий і довгий, адже докторська дисертація має зробити значний внесок у науку.

Чим відрізняється докторська дисертація з інших наукових праць?

Дипломна, курсова, реферат, доповідь – це також наукова робота, але основна відмінність докторської дисертації від інших наукових праць – актуальність проблеми, і рішення потрібне вже зараз. Ось у докторській дисертації автор і вказує на свій власний варіант вирішення тієї чи іншої проблеми.

Для написання якісної докторської дисертації потрібно використовувати більше сотні джерел на цю тему, у роботі слід аналізувати підходи інших вчених, але головне не забувати про унікальність наукової роботи, дисертація – це особистий внесок автора в науку. Можна використовувати при написанні статті, монографії, книги, посібники, інтернет-ресурси, офіційні дані, дисертації інших авторів, але важливо їх критично оцінити. Також важливо проводити дослідження цієї теми там, спираючись на зарубіжні джерела інформації.

Обсяг дисертації не 10, не 20 і навіть не 50 сторінок, а більше, саме тому текст має містити особисті висновки автора, його бачення вирішення актуальних проблем. Також потрібно враховувати те, що основний текст докторської дисертації не повинен бути перенасичений цитатами, а якщо в тексті використовується фрагмент роботи іншого автора, потрібно обов’язково позначити це в тексті.

У докторській дисертації автор пропонує своє бачення тих чи інших проблем, але всі пропозиції та рекомендації мають бути чітко аргументовані та доведені, для цього у роботі варто виконувати розрахунки, описувати ризики та прогнози.

Під час роботи над докторською дисертацією автору слід бути сконцентрованим також на тому, що йому слід написати та опублікувати не один десяток унікальних статей у відомих виданнях, відповідаючи їх вимогам.

Головна вимога до будь-якої наукової роботи – особистий внесок автора у роботу, унікальність!

Інші цікаві статті:

Залишити відповідь

Your email address will not be published.