Пишемо звіт про проходження практики – самостійно та на «відмінно»!
Студенти проходять тернистий шлях проходження практики, але складніше не просто пройти практику, а її захистити. Мета проходження практики – закріпити свої знання теорії та набути практичних навичок роботи. На першому – другому курсі ВНЗ – практика ознайомча, а вже на третьому – четвертому – виробнича. Після закінчення проходження практики, викладачам так потрібні звіти про проходження практики, характеристики, щоденники. Але не біда, Ви з цим упораєтесь.
До структури звіту з практики входять такі компоненти:
- титульний лист;
- календарний план проходження практики;
- щоденник із практики;
- характеристика практиканта (на Вас);
- зміст.
Оформляємо титульний лист згідно з ГОСТом, вказуючи назву ВНЗ, кафедру, тему та вид практики, місце проходження практики, період, ПІБ практиканта, ПІБ керівника практики, місто та рік написання.
Календарний план потрібен для орієнтування студентом, що коли потрібно зробити, вивчити, здати.
Щоденник схожий на звичайний шкільний щоденник, тільки тут уже практикантові потрібно розписувати кожен свій день на практиці: що робив, що бачив, чого навчився, за що спостерігав.
Характеристику на практиканта пише куратор, але все залежить від студента: як часто він відвідував практику, чим цікавився, чи допомагав, чи вивчав, чи робіт. Іноді, а точніше, куратор дає практиканту написати характеристику на себе самому, а справу куратора тільки підписати.
І далі зміст – Ваш «твір» на тему «Як я провів практику?».
Потрібно дотримуватися структури написання звіту з практики:
- введення – де вказати базу практики, мету та завдання проходження практики.
- основна частина (назви різних розділів, їх розкриття).
- висновок (чи сподобалася практика, чому, чого навчився, чого досяг).
- використана література – включаючи посібники, статті, журнали, газети, які стали в нагоді під час проходження практики.
- додатки – документообіг підприємства, де Ви проходили практику, анкети, об’ємні схеми, малюнки, таблиці.
Recent Comments