Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Допомога у виконанні студентських робіт на замовлення
для будь-якого ВНЗ України


Допоможемо та гарантовано доведемо до здачі роботи або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

Робимо текст роботи – унікальним!

Кожен вид наукової творчої роботи передбачає наявність авторських думок, аргументів, аргументів, висновків. Залежно від виду роботи – ВНЗ надає так званий поріг унікальності, для теоретичних рефератів він становить 40-50%, для курсових робіт – 70-75%, для дипломних робіт – 80-85%, але є й суворі викладачі, які потребують унікальності 90-95%, а це як не просто.

Насамперед, від чого залежить цей % унікальності?

% унікальності показує науковому керівнику, наскільки автор самостійно міркував над темою, аргументував та робив висновки. Але є одна закономірність: чим простіше тема написання роботи, тим складніше зробити її унікальною, адже як кажуть «Велосипед уже вигадали». А це означає, що наукові терміни та поняття досить складно унікалізовані. Важко, але можливо.

1 спосіб. Вивчайте літературу на тему. Якщо Вам потрібно написати теоретичну роботу, двох-трьох джерел Вам буде достатньо, щоб не розсіювати свою увагу на купу різної наукової інформації.

2 спосіб. Користуйтеся різними інтернет-ресурсами для перевірки унікальності тексту в інтернеті, щоб під час захисту роботи не довелося червоніти Вам та злитися викладачеві.

3 спосіб. Прочитайте один абзац на тему (3-5 пропозицій) – запишіть інформацію своїми словами. Цей спосіб досить довгий, складний і ретельний, але в усьому є свої плюси. Якщо Ви писатимете роботу за таким принципом – Ви її дуже добре запам’ятаєте.

4 спосіб. Робота із синонімами, епітетами, метафорами. Але попереджаємо відразу, цей спосіб не на 100% хороший, оскільки Ви ж не наукову термінологію «збагачуватимете» епітетами і метафорами.

5 спосіб. Викладайте якомога власних думок, але не «воду лийте» для обсягу роботи, а пишіть по суті.

6 спосіб. Коли перед Вами стоїть завдання здати унікальну роботу, розставте пріоритети, що для Вас важливіше: заощадити гроші чи час? Якщо хочете заощадити гроші – скористайтеся перерахованими способами підняття унікальності тексту. У випадку, якщо Ви хочете заощадити час – замовте роботу у знаючих людей, почитайте відгуки про різні компанії, виберіть собі «до душі» та замовте унікальну роботу.

Але ніколи не робіть такої помилки, як заміна літер різними мовами. Будь-яка програма перевірки на унікальність покаже це як помилку, і Вам буде соромно.

Вірте у себе і Ви зможете написати унікальну роботу!

Інші цікаві статті:

Залишити відповідь

Your email address will not be published.