Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Допомога у виконанні студентських робіт на замовлення
для будь-якого ВНЗ України


Допоможемо та гарантовано доведемо до здачі роботи або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

Секрет написання дипломної роботи!

Не треба боятися завдання «написати дипломну роботу» — нічого страшного тут немає, щороку десятки тисяч студентів проходять цей шлях, і Ви не виняток. Важливо розібратися, про що писати, де писати, як писати?

Про що писати?

Звичайно ж писати потрібно про обрану Вами (рідше викладачем) тему.

Де писати?

У структурних частинах дипломної роботи потрібно писати все, згідно з методичними рекомендаціями та вимогами ВНЗ.

Як писати?

Коротка відповідь на запитання – згідно з ГОСТом.

Розглянемо все це докладніше.

Якщо у Вас є така можливість перед написанням дипломної роботи — обирайте науковим керівником того викладача, який приділятиме час для перевірки Вашої роботи, вносити правки та пропозиції, допомагатиме Вам, а не лаятися з Вами. Звертайтеся до викладача з дрібними проханнями про допомогу (але не перестарайтеся), вони це люблять. І не спізнюйтеся на консультації викладача, адже у цей час Ви можете пропустити щось важливе для себе. Але найперше і головне правило – Вивчіть ПІБ викладача.

Узгодивши тему дипломної роботи — підберіть потрібну наукову літературу, проведіть критичний аналіз, щоб зрозуміти, які питання вивчені, а які вимагають ще уваги.

Складіть план дипломної роботи — найчастіше він складається із трьох розділів: перший – теоретичний, другий – практичний, третій – аналіз зарубіжного досвіду та формулювання рекомендацій.

Наступний етап – написання вступу. За обсягом вступ займає приблизно 10-15% від усієї роботи, найчастіше це 3-5 сторінок. Введенням вважається не просто перші сторінки роботи (доповіді, реферату, диплома), а це сторінки на яких викладено актуальність дослідження на сьогоднішній день, мета, завдання, предмет та об’єкт дослідження, методологічна основа роботи, теоретична база для дослідження, значимість роботи – наукова та практична структура роботи.

Далі, приступайте до написання теоретичного, практичного та рекомендаційного розділів. Звертайте увагу на те, щоб тема була повністю розкрита і досліджена в дипломній роботі.

Невід’ємний етап написання дипломної роботи – перевірка тексту наявність плагіату у ній. Краще 10 разів перевірити ще раз унікальність своєї дипломної роботи, щоб на захисті не довелося червоніти за свою роботу.

Після закінчення написання основної частини роботи – пишіть висновок. Зверніть увагу на введення до роботи, на мету та завдання дослідження. Наприкінці слід описати виконану роботу, чи було досягнуто мету дослідження, з допомогою яких методів це було зроблено, яку користь несе дослідження.

Коли Ви переконалися в унікальності роботи та наявності всіх структурних частин у дипломній роботі – оформіть її згідно з ГОСТом.

І готуйтеся до успішного захисту дипломної роботи!

Інші статті з дипломних робіт:

Залишити відповідь

Your email address will not be published.