Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Допомога у виконанні студентських робіт на замовлення
для будь-якого ВНЗ України


Допоможемо та гарантовано доведемо до здачі роботи або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

Шлях до написання курсової роботи – 12 найпростіших кроків.

Пройти шлях написання курсової роботи призначено кожному студенту, але лякатися цього не варто, головне дотримуватись 12 дієвих та простих кроків.

Крок 1 – Вибір теми. Тему роботи Ви можете обрати самостійно або разом з викладачем, вибирайте тему «до душі», адже Вам над нею працюватиме.

Крок 2 – Написання плану курсової роботи. Для того, щоб написати план роботи, потрібно проаналізувати наукову літературу з Вашої теми, статті, дисертації. До змісту курсової роботи входять вступ, 2-3 розділи, з підпунктами до кожного розділу, висновок, список використаної літератури та додатку. Далі слід узгодити план з викладачем та внести корективи (якщо потрібно).

Крок 3 – Написання вступу. У вступі звернути увагу на актуальність обраної теми, мету та завдання дослідження, вказати об’єкт та предмет дослідження, теоретичну та методичну базу, структуру всієї роботи.

Крок 4 – Написання першого теоретичного розділу курсової роботи. У першому розділі, поділеному на параграфи, варто перерахувати наукові поняття теми, сучасний рівень вивчення ученими.

Крок 5 – Написання практичного розділу курсової роботи, який описує процес аналізу вашої теми. У цьому розділі слід підкреслити проблеми, що були виявлені в ході дослідження.

Крок 6 – Написання рекомендацій на вирішення виявлених проблем – третій розділ. В одному з параграфів буде доречно описати закордонний досвід вирішення таких проблем.

Крок 7 – Пишемо висновок. У висновку до курсової роботи потрібно написати, чи було досягнуто мети роботи, які висновки автор зробив для себе, чи впорався з поставленими завданнями у вступі. Підбити підсумок про все проведене дослідження – коротко і за фактом.

Крок 8 – Оформлення бібліографії. Існує два способи: – Оформити літературу за появою в тексті або в алфавітному порядку. Як саме потрібно Вам робити – уточніть у викладача.

Крок 9 – Оформлення та додавання програм, якщо вони потрібні.

Крок 10 – стануть у нагоді методичні рекомендації ВНЗ або ГОСТи. Перевіряйте роботу на наявність плагіату.

Крок 11 – Остаточна перевірка роботи на плагіаті. Складання роботи на перевірку викладачеві.

Крок 12 – Написання доповіді захисту курсової роботи. Створення презентації(якщо потрібно).

Пройшовши ці 12 кроків – курсова робота заслужить «відмінно»!

Інші статті з курсових робіт:

Залишити відповідь

Your email address will not be published.