Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Допомога у виконанні студентських робіт на замовлення
для будь-якого ВНЗ України


Допоможемо та гарантовано доведемо до здачі роботи або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

Висновок до дипломної роботи – пишемо по суті та правильно!

Важливий заключний етап написання роботи (дипломної, курсової, доповіді чи реферату) – написання висновку (висновку) про виконану роботу.

Про що писати у висновку?

Для того щоб знати, про що писати у висновку – потрібно звернути увагу на введення до роботи, на мету та завдання дослідження. Наприкінці слід описати виконану роботу, чи було досягнуто мету дослідження, з допомогою яких методів це було зроблено, яку користь несе дослідження.

Як правильно написати висновки?

Висновки існують двох типів:

  • висновки до кожного розділу;
  • висновок про всю виконану роботу.

Якщо потрібно писати висновки до кожного розділу дипломної роботи, то висновок до всієї роботи написати буде простіше, адже можна зробити найпростішим і найлегшим способом – поєднати висновки всіх розділів в один висновок. Цей спосіб легкий – але не завжди дієвий. Найкращим способом написання висновку на роботу є розуміння суті всієї написаної роботи. У висновку слід нагадати основні терміни та поняття, з якими працювали під час написання, підкреслити аналіз та результати дослідження, які завжди присутні у другому та третьому розділах, вказати Ваші рекомендації для покращення дослідження теми.

Вимоги щодо укладання дипломної роботи.

Умовно висновок можна розділити на три частини, такі як вступ, основна частина та висновки. Якщо говорити про кожен компонент окремо, то у вступі потрібно нагадати про теоретичну базу дослідження, мету та завдання. В основній частині вже слід викласти лаконічно та чітко всю суть роботи, яка була зроблена за темою. І у висновках написати, що з усієї написаної роботи Ви почерпнули для себе особисто.

Оформлення укладання

Висновок до роботи за обсягом не повинен перевищувати п’яти сторінок, найчастіше це 3-4 сторінки тексту, написаного якісно та лаконічно. Висновок потрібно писати з нової сторінки, продовжуючи писати тим самим шрифтом та кеглем (Times New Roman, кегль 14, іноді 12), що і всю роботу.

Не залишайте етап написання висновку про роботу на останню ніч перед захистом – і успіх Вам забезпечений!

Інші статті з дипломних робіт:

Залишити відповідь

Your email address will not be published.