Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Замовити курсову роботу з авторського права


З нами ви успішно захистите курсову або ми повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

як замовити написання диплома

З командою сервісу Zaychka ви зможете звільнити більше часу на інші заняття, крім навчання. Ми пропонуємо замовити курсову з авторського права у досвідчених виконавців. У штаті працюють викладачі-правознавці та креатори різних напрямків, які добре знайомі з темою авторського права.
Замовити

Чому вигідно замовити курсову за авторським правом на сайті Zaychka?

  • Персоналізований вибір виконавця. Автор підбирає особистий менеджер, закріплений за замовником. Менеджер орієнтується на тему роботи та терміновість написання. Це дає гарантію підготовки якісного матеріалу до обумовленої дати.
  • Відсутність затримок. Виконавець не почне працювати над завданням, якщо сумнівається, що встигне вчасно закінчити. Таким чином, ми захищаємо студентів від невиконання з боку авторів.
  • Співпраця у онлайн форматі. Вам буде зручно замовляти, оплачувати та отримувати курсову, навіть якщо ви звернетеся за добу до захисту проекту.
  • Орієнтована на клієнтів вартість. Ми беремо до уваги фактори, які можуть спричинити зниження ціни. Наприклад, наявність вступної частини, підготовленої спільно з науковим керівником.
  • Врахування методичних рекомендацій вашого вузу при оформленні роботи. Перевірку відповідності виконує спеціальний працівник.
  • Можливість швидкого та безкоштовного внесення коригувань до тексту аж до моменту захисту.
  • Анонімність клієнтських даних. Вказувати персональну інформацію не потрібно навіть під час оформлення замовлення. Це забезпечує нульовий ризик для студентів – викладач не дізнається про замовлення курсової.

Ціна курсових з авторського права стартує з позначки 280 грн. Розраховуючи вартість, ми враховуємо рекомендований обсяг, терміновість написання та вивченість заданої теми.
Замовити

ВІДГУКИ НАШИХ КЛИЄНТІВ