Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Магістерська дисертація з маркетингу на замовлення


З нами ви успішно захистите магістерську роботу або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

як замовити написання диплома

Маркетинг — один із найбільш багатогранних напрямків. Підготовка магістерської роботи з маркетингу потребує проведення унікального дослідження та практичного досвіду від студента.

Сервіс «Заучка» пропонує замовити магістерську з маркетингу досвідчених фахівців. Написанням робіт займаються викладачі ВНЗ, лектори маркетингових курсів, спеціалісти рекламних агенцій. Пишемо магістерські на будь-які теми, дотримуючись вимог, які студенти одержують на кафедрі.

Переваги магістерських робіт з маркетингу від сервісу Zaychka

  • Підготовка з нуля чи доробка вашого дослідження. Автор може працювати в парі зі студентом — допомогти розвинути ідею, закінчити або внести правки до розділів, а також написати магістерську та супровідні матеріали самостійно.
  • Оформлення з урахуванням методичних рекомендацій вузу замовника та базових вимог ДСТУ. У 99% випадків наші роботи проходять нормоконтроль із першого разу.
  • Контроль за перебігом підготовки матеріалу. Ви спілкуватиметеся з виконавцем безпосередньо — зможете отримувати готові розділи частинами, вносити правки та уточнювати незрозумілі моменти. Правки вносяться безкоштовно.
  • Рівень оригінальності – від 70% і вище. Унікальність роботи та відсутність орфографічних, стилістичних, фактологічних та інших помилок перевіряють співробітники відділу контролю якості. Для перевірки унікальності використовуємо програми, рекомендовані вашим вузом.
  • Підготовка індивідуального тематичного дослідження для складання теоретичного розділу, написання висновків та рекомендацій. Дослідження базуються на актуальних даних. Надалі ви зможете розвинути результати.
  • Персоналізований підхід формування ціни. Вартість магістерських з маркетингу залежить від терміновості написання, складності обраної студентом теми та об’ємності завдання.  
Замовити

ВІДГУКИ НАШИХ КЛИЄНТІВ