Полезная информация для студента
zaychka.com.ua Якість, сервіс, чесність

Адреса:
м. Харків - пл. Конституції 1, 1 під'їзд, 6 поверх, офіс 5
м. Київ – пров. Михайлівський 21/13

+38096-121-59-90
zakazraboti1@gmail.com

Магістерська дисертація з журналістики на замовлення


З нами ви успішно захистите магістерську роботу або повернемо гроші

Диплом
від 3000 грн
від 15 днів
Курсова
від 500 грн
від 5 днів
Реферат
від 250 грн
від 2 днів
Контрольна
від 100 грн
від 2 днів
Дисертація
Індивідуально
Індивідуально

як замовити написання диплома

На сайті «Заучка» студенти-журналісти можуть замовити магістерську дисертацію на будь-яку тему. Написанням робіт займаються практикуючі журналісти великих онлайн та друкованих видань, телевізійні журналісти, викладачі та доценти кафедр. Ми допомагаємо студентам отримати бажану оцінку за магістерську і при цьому не жертвувати часом, який можна витратити на підготовку до іспиту та роботи.

Переваги магістерських робіт з журналістики від сервісу Zaychka

  • Підготовка досліджень із високим рівнем науково-практичної значущості. Робота буде корисною для різних мас. медійних напрямів. Результати дослідження можна застосовувати на практиці та розвивати у подальших роботах.
  • Використання нових інформаційних джерел, у яких немає суб’єктивної оцінки даних. У розпорядженні авторів сервісу закрита бібліотека з асортиментом джерел, що постійно оновлюється. За необхідності для опрацювання теми застосовуються зарубіжні мас-медіа, архівні дані та інші джерела інформації.
  • Оформлення відповідно до методичних рекомендацій вашої кафедри, а також з базовими вимогами ДСТУ. Точність оформлення, а також унікальність та відсутність помилок перевіряють спеціалісти відділу контролю якості. Магістерські проходять двоетапне вичитування — спочатку автором, а потім у відділі контролю.
  • Дотримання обумовлених термінів виконання. Про дедалейне ви домовляєтеся до того, як виконавець починає писати дисертацію. Автор не візьме замовлення, якщо сумнівається, що встигне закінчити до обумовленої дати.
  • Персоналізоване формування вартості, що базується на терміновості підготовки матеріалу, рекомендованій кількості сторінок, темі дисертації та необхідності опрацювання додаткових матеріалів. На запит автор складе доповідь для захисту дисертації, зробить презентацію та роздавальні матеріали для аудиторії.
Замовити

ВІДГУКИ НАШИХ КЛИЄНТІВ